referencie - Učiteľ angličtiny, slovenčiny a prekladateľ

O triedu lepšie doučovanie a preklad
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

referencie

Učiteľ jazykov a prekladateľ


Referencie na výučbu

Chcem sa Vám takouto formou poďakovať za konzultácie a doučovanie slovenčiny. Pomohli ste mi pripraviť sa na maturitu. Vaša forma doučovania mi veľmi pomohla.
Simona Hlubíková

Naučí presne to čo študent potrebuje vedieť, jednoducho a bez stresov. Vďaka tomuto učiteľovi a jeho prístupu k študentom som sa naučila oveľa viac ako v jazykových kurzoch a za kratší čas.

Andrea Popelková


Veľmi sa mi páčili kurzy angličtiny a slovenčiny. Majú vysokú úroveň a prepracovanú metodiku výučby, učiteľ dokáže učivo vysvetliť zrozumiteľne a na názorných príkladoch. Pochopil som veci, ktoré som si nedokázal zapamätať, hoci mi látku vysvetľovalo už veľa učiteľov.

Peter Karas


Absolvoval som už niekoľko rôznych kurzov, ale systém výučby a prístup tohto lektora jazykov mi vyhovoval najviac. Je to trpezlivý a pohotový lektor, ktorý vás naučí oveľa viac, ako v jazykových kurzoch a za dobrú cenu.

Boris Vavrovič


Referencie k prekladu

Je to asi najlepší prekladateľ, akého som mal, preloží nielen všeobecné ale aj odborné texty od pár strán až po väčšie publikácie. Pracu urobí načas a preklad je na výbornej úrovni.

Mgr. Jozef Melaga


Bola som veľmi spokojná s prekladom, ktorý mi urobil Filip Šuman - Burdej, jeho práca je na vysokej úrovni. Najviac som ocenila rýchlosť a kvalitu prekladu a všetko za prijateľné ceny.

Anna Kubalová


Dlhodobá spolupráca prekladateľa s našou firmou nás veľmi obohatila. Boli sme veľmi spokojní s jeho prácou a radi ho odporučíme každej firme.

Karol Klein, Interagro, a. s.


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky